14. juli 2015

Kontakt


Solid Mesterbygg AS

NO 914 960 444 MVA
Århaug 34, 5518 Haugesund

Telefon: 94 14 22 22
post@solidmesterbygg.no

Svein Egil Sandvik
Byggmester og daglig leder
941 84 071 / svein.egil@solidmesterbygg.no

Helge Våga
Byggmester og driftsleder
476 88 464 / helge@solidmesterbygg.no

Kjetil Helgesen
Tømrer og serviceleder
924 89 464 / kjetil@solidmesterbygg.no

Victor Viestad-Odland
Tømrer og prosjektleder
452 82 255 / victor@solidmesterbygg.no

Sindre Kluge
Tømrer og prosjektleder
415 66 233 / sindre@solidmesterbygg.no

Gunnar Risanger
Tømrer
gunnar@solidmesterbygg.no

Martin Strømø
Tømrer
martin@solidmesterbygg.no

Daniel Frøyland
Byggmester og teknisk tegner
daniel@solidmesterbygg.no

John Einar Røstenskar
Tømrer
john.einar@solidmesterbygg.no

Tore Ivo Østensvik
Tømrer
tore@solidmesterbygg.no

Henrik Langåker
Tømrer
henrik@solidmesterbygg.no

Eivind Haukås
Tømrer
eivind@solidmesterbygg.no

Stian Hauge
Lærling
stian@solidmesterbygg.no